Czy dieta odchudzająca jest trudna?

Magdalena Sadowska

Odchudzanie Wejherowo, Rumia, Reda

Proszę nie obawiać się, że diety przez mnie skomponowane będą trudne i niesmaczne. Będzie zupełnie odwrotnie! Jadłospis powinien być skomponowany jak najbardziej indywidualnie. Chciałabym abyśmy tworzyli jadłospisy wspólnie. Na każdej wizycie kontrolnej będę Państwa pytała o sugestie i życzenia kulinarne, w zasadzie większość dań może pojawić się w diecie. Absolutnie nie będę zmuszać do jedzenia produktów nielubianych.

Podobnie jest w przypadku wielkości porcji, bardzo zależy mi, aby nie byli Państwo głodni, nawet na diecie odchudzającej.

Inną obawą dotyczącą stosowania diety są trudności z zakupami i konieczność ważenia wszystkiego. Zapewniam, że wszystkie produkty z diety są dostępne w każdym markecie, a jeśli mają Państwo dostęp do mniej popularnych artykułów spożywczych, również nie będzie problemu w uwzględnieniu ich. Natomiast gramatury produktów szybko można się nauczyć, ponieważ są one powtarzalne. Jeśli jednak proces ważenia będzie dla Państwa bardzo zniechęcający, możemy umówić się na ułatwienie w postaci podawania również miar domowych.

Chciałabym zrobić wszystko, aby stosowana dieta była dla Państwa możliwie jak najłatwiejsza,a dodatkowo smaczna i przyjemna.


Zadzwón i umów się już dziś!